Ir zināmi fotokonkursa uzvarētāji!

Noslēdzies fotokonkurss "Notver savu Ziemassvētku sajūtu!", saskaitīti "Like", kas uzspiesti līdz 7. janvāra plkst. 23.59 un noskaidroti pieci labāko fotogrāfiju autori.

Fotokonkursā Bauskas Centrālā bibliotēka ikvienu aicināja caur fotoobjektīvu atspoguļot jebko, kas cilvēkos raisa Ziemassvētku prieku un noskaņu. Parādīt savu svētku sajūtu īpašā skatījumā. Tā mērķis - pavadot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, noskaidrot, kas cilvēkos rada Ziemassvētku sajūtu.

Fotogrāfijas kokursā varēja iesūtīt no 2020. gada 9. decembra  līdz 31. decembrim. Savukārt no 2021. gada 4. janvāra līdz 7. janvārim plkst. 23.59 par tām varēja nobalsot Bauskas Centrālās bibliotēkas Facebook lapā, nospiežot uz fotogrāfijas "Like".

Konkursa uzvarētāji:
Konkursā piešķirta arī Bauskas Centrālā bibliotēkas darbinieku specbalva, kuru saņems Signe Dzīle.

Apsveicam visus balvu ieguvējus! Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru fotogrāfijas autoru individuāli.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par dalību un lieliskajām fotogrāfijām! Paldies balsotājiem un, protams, paldies konkursa atbalstītājiem SIA "Kafijas Draugs" par balvām!

Visas konkursā iesūtītās fotogrāfijas aplūko šeit!

08.01.2021 18:45 (komentāri: 0)