Iepazīsti Mēmeles krastus!

Vai esi izstaigājis Bauskas pilsētas promenādi, kas ved pastaigu cienītājus gar Mēmeles ielu ar skatu platformām uz Bauskas vecpilsētu un pastaigu dabas taku?

Dodoties brīvdienās izstaigā Mēmeles ielu un Rīgas ielu, pievēršot uzmanību interesantām detaļām, kas ikdienā paliek nepamanītas.

Piedalies Bauskas Centrālās bibliotēkas rīkotajā aktivitātē, līdz 30. jūnijam – atpazīsti fotogrāfijās attēloto objektu fragmentus, atrodi to atrašanās vietu, nofotografē objektus pilnā apmērā un fotogrāfijas nosūti uz Whatsapp 26805164.

Aktivitāte notiek no 2022. gada 7. jūnija līdz 30. jūnijam.

• Uzdevumu lapā iekļauti 30 dažādi objektu fragmenti – ēku daļas vai citas interesantas detaļas, kas atrodas Mēmeles ielas promenādē un Rīgas ielā (teritoriju skatīt 1. pielikumā).
  • Uzdevums – jāatpazīst fotogrāfijā attēlotā objekta fragments, jāatrod tā atrašanās vieta, jānofotografē objekts pilnā apmērā un fotogrāfijas jānosūta uz Whatsapp 26805164.
  • Aktivitātē var piedalīties gan ar visiem atrastiem objektiem, gan tikai dažiem.
  • Fotogrāfijas var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz 30. jūnijam ieskaitot. Visas fotogrāfijas jāiesūta no viena telefona numura.
  • Īpašais uzdevums – iepazīstot Mēmeles ielas promenādi, izskaiti laternas ar vienu gaismekli, sākot no Mēmeles tilta līdz Mēmeles ielas apļveida krustojumam. Uzdevums tiks vērtēts atsevišķi, neņemot vērā pārējo iesūtīto fotogrāfiju skaitu.

Konkursa mērķis:

• Iepazīstināt Bauskas iedzīvotājus un viesus ar Mēmeles ielas promenādi un Rīgas ielu, pievēršot uzmanību interesantām detaļām, kas ikdienas steigā iespējams palikušas nepamanītas.

Uzdevuma lapa pieejama šeit!

Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana:

• Aktivitātes uzvarētāji tiks noteikti, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes palīdzību.
  • Izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kuri būs iesūtījuši visu 30 objektu fotogrāfijas.
  • 3 (trīs) laimīgie telefona numura īpašnieki tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.
  • Īpašā uzdevuma uzvarētājs saņems specbalvu no Bauskas Centrālās bibliotēkas. Uzvarētāju noteiks RANDOM elektroniskā izloze.

Aktivitātes "Iepazīsti Mēmeles krastus!" NOLIKUMS pieejams šeit!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu: kristine.cakane@bauskasbiblioteka.lv.

tl_files/images/BCB2022/Iepazisti Memeles krastus.jpg

07.06.2022 16:31 (komentāri: 0)