Iepazīsti Bausku 3

Trīs lietas labas lietas „Esi patriots – iepazīsti Bausku 3!”. Piedalies Bauskas Centrālās bibliotēkas rīkotajā aktivitātē, atpazīsti fotogrāfijā attēlotos objektu fragmentus, atrodi tā atrašanās vietu, nofotografē objektu pilnā apmērā un fotogrāfijas atsūti uz Whatsapp 26805164.

Līdz 27. jūnijam atpazīsti fotogrāfijās attēlotos objektu fragmentus, sameklē to atrašanās vietu, nofotogrāfē objektus pilnā apmērā un sūti fotogrāfijas uz Watsapp numuru 26805164

• Uzdevumu lapā iekļauti 25 dažādi objektu fragmenti – ēku daļas, izkārtnes, sienu zīmējumi vai citas interesantas detaļas.
  • Uzdevums – jāatpazīst fotogrāfijā attēlotā objekta fragments, jāatrod tā atrašanās vieta, jānofotografē objekts pilnā apmērā un fotogrāfijas jānosūta uz Whatsapp 26805164.
  • Īpašais uzdevums «Atraktīvākais foto» – izvēlies kādu no 25 objektiem, pie kura nofotografēties atraktīvā veidā. Uzdevums tiks vērtēts atsevišķi, neņemot vērā pārējo iesūtīto fotogrāfiju skaitu.
  • Fotogrāfijas var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz 27. jūnija ieskaitot. Ja fotogrāfijas iesūta atsevišķi, tad obligāti jāizmanto viens telefona numurs.
  • Jāņem vērā, ka viens dalībnieks piedalās ar vienu telefona numuru.
  • Aktivitātē var piedalīties ikviens Bauskas iedzīvotājs vai pilsētas viesis, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Konkursa mērķis:

• Iepazīstināt Bauskas iedzīvotājus un viesus ar Bauskas vecpilsētu, pievēršot uzmanību interesantām detaļām, kas ikdienas steigā iespējams palikušas nepamanītas.

Uzdevuma lapa pieejama šeit!

Aktivitātes uzvarētāji tiks noteikti, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes palīdzību.

Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana:

• Izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kuri būs iesūtījuši visu 25 objektu fotogrāfijas.
  • Rezultāti tiks paziņoti 2021. gada 29. jūnijā Bibliotēkas tīmekļa vietnē (www.bauskasbiblioteka.lv) un sociālā tīkla Facebook lapā (https://www.facebook.com/bauskasbiblioteka/).
  • 3 (trīs) laimīgie telefona numura īpašnieki tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.
  • Īpašā uzdevuma uzvarētājs saņems specbalvu no Bauskas Centrālās bibliotēkas. Uzvarētāju noteiks Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieki.
  • Balvu saņems arī dalībnieks, kurš būs piedalījies visos trijos aktivitātes posmos. Laimīgais tiks noteikts, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes palīdzību.

Aktivitātes "Esi patriots – iepazīsti Bausku 3!" NOLIKUMS un karte pieejami šeit!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu: alise.broka@bauskasbiblioteka.lv.

[ntl_files/images/BCB2021/Esi patriots – iepazisti Bausku3!.jpg

04.06.2021 15:10 (komentāri: 0)