Iepazīsti Bausku 3 uzvarētāji

Ir zināmi aktivitātes "Viens vai kopā, ar kājām vai velo - esi patriots, iepazīsti Bauskas vecpilsētu 3!" noslēdzošā posma uzvarētāji!

27. jūnijs bija pēdējā diena, kad varēja iesūtīt 25 atrodamo objektu fotogrāfijas. Šis bija kilometru ziņā grūtākais posms, tādēļ priecājamies, ka par spīti karstumam aktivitātē piedalījās 10 dalībnieki, no kuriem 8 iesūtījuši visu objektu fotogrāfijas un piedalījās balvu izlozē. Šajā posmā tika izlozēta arī papildus balva tiem, kuri ir piedalījušies visos 3  Bauskas Centrālās bibliotēkas aktivitātes posmos un tādi bija 5 dalībnieki!

Trīs laimīgie trešā posma uzvarētāji noteikti, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes rīku.

Aktivitātes uzvarētāji:

• Elza Adele Strautiņa;
  • Aiga Kose;
  • Emīls Mārcis Šnickovskis.

Visu 3 aktivitatēs "Viens vai kopā, ar kājām vai velo - esi patriots, iepazīsti Bausku” posmu uzvarētājs

Jānis Mičulis!

Aktivitātes īpašā uzdevuma "Atraktīvākais foto" uzvarētāju noteica Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieku balsojums, kurā uzvarēja Iveta Kalniņa!

Apsveicam visus balvu ieguvējus!

Balvas iespējams saņemt Bauskas Centrālajā bibliotēkā no 1. jūlija pirms tam zvanot uz 26805164.

Paldies visiem aktivitātes dalībniekiem par aktīvo dalību un fotogrāfijām!

29.06.2021 13:18 (komentāri: 0)