Vila diena 2018 01.JPG

pakalpojumi_10
Vai izmantojat grāmatu rezervēšanas iespēju tiešsaistē? (kopkataloga lietotājvārdu un paroli iespējams iegūt abonementā)

Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Ideju tirgus

18.aprīlī Bauskas novada bibliotēkas piedalījās Ideju tirgū, kurš notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 1.stāva ātrijā. To organizēja Latvijas Bibliotekāru biedrība  sadarbībā ar LNB.

Pasākums apmeklētājus piesaistīja ar oriģinālajām idejām, ko  demonstrēja 32 publiskās bibliotēkas. Arī Bauskas novada bibliotēku stendā varēja iepazīties ar neparastām idejām, kuras priecē apmeklētājus bibliotēkās ikdienā, piemēram, Plūdoņa testamenta meklēšana, biznesa grāmatu izveidošana, rožu dekoru darināšana, dzīvnieku patversmes apmeklēšana, rokdarbu gatavošana no dzijas u.c. Ar balsošanas palīdzību tika noteiktas veiksmīgākās idejas un Bauskas novada bibliotēkas ieguva 2.vietu un Atzinības rakstu. Bauskas novada bibliotēku devīze bija “Mainot bibliotēkas, mainām sabiedrību”.

Fotogrāfijas no pasākuma aplūko šeit!

23.04.2018 23:07 (komentāri: 0)