Guntars Račs un "Saldās sejas" Bauskā

Guntars Račs un grupa "Saldās sejas" pošas uz Bausku!

   Iedvesmoti no veiksmīgas koncertu sērijas, Guntars Račs un grupa "Saldās sejas" izsludina jaunu 10 koncertu sēriju, no kuras pirmais koncerts notiks 22. aprīlī plkst. 17.00 Bauskā.

   Koncerta programmā skanēs jaunas, kā arī jau populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, un koncerta laikā tiks prezentēta Guntara dzejoļu grāmata "365". Pavisam nesen ceremonijas "Zelta ābele" laikā autoram tika pasniegta īpaša "Latvijas Grāmattirgotāju asociācijas" balva, par grāmatas 1.daļu, kas ir bijusi vispieprasītākā grāmata 2017. gadā Latvijā. Pirmo reizi Latvijas vēsturē tā ir dzejoļu grāmata! Un vairāki dzejoļi no šīs grāmatas jau ir pārtapuši par dziesmām un skanēs arī koncertā Bauskā!

   Guntars Račs par "Saldajām sejām" un koncertu Bauskā: "Bauska ir ļoti skaista vieta. Esam te viesojušies jau ar "bet bet", kā arī pavisam nesen atvērām grāmatas 365 1.daļu Bauskas grāmatu svētkos, un mums ir palikušas lieliskas atmiņas un sajūtas. Gribējās te vēlreiz atgriezties un nu tas notiks! Nāciet uz koncertu! Mēs gūstam prieku no katra koncerta, un skatītāji to sajūt. Tā ir abpusēja pozitīvu emociju apmaiņa. Es nekad nebūtu iedomājies, ka mana jaunā gada apņemšanās uzrakstīt vienu dzejoli dienā, mani novedīs tik tālu."

   Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties Guntara Rača jauno grāmatu "365" un saņemt autogrāfus!

   Biļetes uz koncertu Bauskā jau ir pārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/64275

   Grupas "Saldās sejas" pirmsākumi meklējami 1985. gadā, kad ģitārista Tomasa Kleina mājās sapulcējās domubiedri Guntars Račs, Tomass Kleins, Ivo Fomins, Aldis Žimants, Zigfrīds Muktupāvels un citi. Tolaik grupa tā arī nenospēlēja nevienu koncertu, bet kopā labi pavadīja laiku mēģinājumos. Šogad, pēc tam kad Guntars Račs bija realizējis savu ieceri, katru dienu uzrakstīt vienu dzejoli, kas tagad ir izdoti divdaļīgā grāmatā "365", dzejnieks un mūziķis nolēma šo seno kolektīvu atkal atjaunot. Pēc pārsteidzoši veiksmīgas pirmās koncertu sērijas februārī, un pēc daudzu klausītāju lūguma, tagad ir izsludināta papildus turneja, kurā bez grupas pamatsastāva, kurā pašlaik muzicē Tomass Kleins, Guntars Račs, Jānis Narkevics juniors, Mārcis Judzis, Andris Alviķis un Uģis Tirzītis, piedalīsies arī Liepājas rokmūzikas karognesējs Ivo Fomins, grupas Līvi balss Buks, kā arī jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere citi īpašie viesi.

   "Saldās sejas" jau ir ierakstījuši vairākas jaunas dziesmas. Dziesma "Klusums pirms vētras" veiksmīgi piedalās "Muzikālās bankas" dziesmu aptaujā, bet dziesma "Nekas nav svarīgāks par vārdiem" pat pabijusi spēlētākās nedēļas dziesmas statusā "Latvijas Radio 2". Studijā top vēl vairākas dziesmas. Šonedēļ pabeigts darbs pie jauna dziesmas video, kas tapis jau pieminētajam singlam. Video filmēts koncerta laikā "Slampes kultūras pilī" šī gada 4. martā.

    Noskaties un nāc uz koncertu!

 

tl_files/images/teksta_doki/2018/Konkursi_programmas_afisas/BAUSKA_V2.jpg

21.03.2018 14:02 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv