Grāmatu svētki Bauskā

23. septembrī novada iedzīvotāji laipni aicināti uz Grāmatu svētkiem Bauskā!

Grāmatmīļi varēs iepazīties ar jaunākajām grāmatām, tikties ar Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Daci Bonāti, dzejnieku, atdzejotāju, tulkotāju - Guntaru Godiņu, kultūržurnālisti Liegu Piešiņu, kā arī rakstnieku, režisoru, aktieri - Andri Kalnozolu. Tiksimies Kultūras centrā jau no plkst. 10.00!

Grāmatu svētki, kā ierasts, tiks iesākti ar grāmatu komercizstādi Bauskas Kultūras centra Izstāžu zālē no plkst. 10:00 - 15:00, grāmatas aplūkot un iegādāties piedāvās tādas izdevniecības - Kontinents, Avots, Madris, grāmatu bāze "Latvijas Grāmata".

Jau plkst. 10:00 atklāsim Grāmatu svētkus Lielajā zālē ar svinīgu pasākumu bibliotēkas simtgadei "Bauskas Centrālajai bibliotēkai 100".  Tam sekos programma, kas dalīta divās daļās - pieaugušajiem Bauskas Kultūras centrā un bērniem, jauniešiem Bauskas Bērnu bibliotēkā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Bauskas pilsētas pamatskolā, Bauskas 2. vidusskolā un Codes bibliotēkā. Bērniem un jauniešiem tikšanās ar dzejnieci Inesi Zanderi, grāmatmīli Anci Zveju, rakstnieci Lauru Vinogradovu, kā arī rakstnieku, režisoru, aktieri - Andri Kalnozolu.

tl_files/images/BCB2022/Gramatu svetki majas lapai.jpg

Uz tikšanos Grāmatu svētkos Bauskā!

21.09.2022 16:39 (komentāri: 0)