Grāmatu svētki Bauskā

10. septembrī novada iedzīvotāji laipni aicināti uz Grāmatu svētkiem Bauskā!

Grāmatmīļi varēs iepazīties ar jaunākajām grāmatām, tikties ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Aināru Ančevski, rakstnieku Māri Bērziņu, kultūržurnālisti Liegu Piešiņu, kā arī astrologu, grāmatu autoru Andri Raču. Tiksimies Kultūras centrā jau no plkst. 10.00!

Grāmatu svētki, kā ierasts, tiks iesākti ar grāmatu komercizstādi Mazajā zālē no plkst. 10:00 - grāmatas aplūkot un iegādāties piedāvās tādas izdevniecības kā Jumava, Kontinents, Avots, Madris, grāmatu bāze 'Latvijas Grāmata',  un Pētergailis.

Jau plkst. 11:00 atklāsim Grāmatu svētkus Lielajā zālē. Tam sekos programma, kas dalīta divās daļās - pieaugušajiem Bauskas Kultūras centrā un bērniem, jauniešiem Bauskas Bērnu bibliotēkā, Bauskas Valsts  ģimnāzijā, Bauskas pilsētas pamatskolā un Bauskas 2. vidusskolā. Bērniem un jauniešiem tikšanās ar grāmatas autori Džeinu Šteinbergu, grāmatmīli Anci Zveju un Jūrmalas Centrālās bibliotēkas bērnu nodaļas vadītāju Ingunu Radziņu.

Uz tikšanos Grāmatu svētkos Bauskā!

tl_files/images/teksta_doki/2021/Afisas/Gramatu_svetki_2021.jpg

Lai lasīt raisoši un iedvesmojoši Grāmatu svētki!

06.09.2021 12:00 (komentāri: 0)