Gaismu Ukrainai!

No 2023. gada 14. – 24. februārim visā Latvijā norisinās Ukrainas atbalsta nedēļa, kuras ietvaros aicinām ikvienu piedalīties akcijā "Gaismu Ukrainai!", ziedojot Ukrainas cilvēkiem gaismas avotus – LED spuldzes.

Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas novada bibliotēkas kā "Gaismas nesējas" vēlas nosūtīt gaismu Ukrainas tautai un aicina savus lietotājus iesaistīties akcijā "Gaismu Ukrainai!", ziedojot Ukrainas cilvēkiem gaismas avotus – LED spuldzes.

LED spuldzes iespējams nogādāt jebkurā Bauskas novada bibliotēkā (bibliotēkas darba laikā)  līdz 24. februārim, kur tās tālāk tiks nogādātas uz Ziedot.lv biroju.

Elektrības piegādes Ukrainā ir ierobežotas, un dažkārt pieejams tikai dažas stundas dienā, lai nepārslogotu sistēmu. Tāpēc īpaši svarīgi lietot energoefektīvas ierīces, kas samazinātu kopējo elektrības patēriņu. Nomainot parastās kvēlspuldzes pret enerģiju taupošām LED spuldzēm tiktu ietaupīta valsts elektrība pat vairāku elektrostaciju saražotās enerģijas apjomā.

Vairāk informācija par akciju "Gaismu Ukrainai" pieejama šeit: https://www.ziedot.lv/gaismu-ukrainai-4494

Bauskas novada bibliotēkas vienotas ar Ukrainas tautu domās katru dienu, katru minūti!

tl_files/images/BCB 2023/Gaismu Ukrainai! Ziedot.lv akcija.png

17.02.2023 10:52 (komentāri: 0)