Gailīšu bibliotēkas atklāšana

Bauskas novada Gailīšu pagastā 22.februārī Uzvaras pamatskolas telpās tika atklāta Gailīšu pagasta bibliotēka. Gailīšu bibliotēka pašvaldības īstenotā projektā pārcelta plašās, gaišās un mūsdienīgās telpās ar skaistu skatu uz parku.

Pārgriežot sarkano lenti, jauno Gailīšu bibliotēku atklāja Bauskas novada domes prieksšēdētajs Arnolds Jātnieks un  Saeimas deputāts, VARAM parlamentārais sekretārs Artūrs Toms Plešs. Svinīgi durvis vēra un aplūkot jauno bibliotēku aicināja ilggadējā bibliotēkas vadītāja Ilga Pētersone

Ar muzikālu sveicienu klātesošos priecēja Uzvaras pamatskolas audzēkņi, oficiālo uzrunu teica Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Māra Kuļikauska. Apsveikumus un laba vēlējumus par turpmāko darbu jaunajās telpās izteica A.Jātnieks, A.T.Plešs, Uzvaras pamatskolas un Gailīšu pagasta pārvaldes pārsāvji, V.Veips un citi sveicēji.

Noslēgumā ar sirsnīgu stāstu par ceļu uz "mazās gaismas pils" tapšanu dalījās I.Pētersone un izteica pateicību projektā iesaistītajiem.

Lai bibliotēka ir vieta, kur apstāties, ieklausīties savā sirdī un piepildīt mirkli!

Fotogrāfijas no atklāšanas skatīt šeit.

25.02.2019 10:21 (komentāri: 0)