Izstāde "Gada putni Latvijā"

Koku zaros sāk draiskuļot pavasara vēji un tumšie mākoņi, kas aizsedza sauli, izklīst, putnu valstībā jau pamanāmas pirmās pavasara skaņas.

Bauskas Centrālajā bibliotēkā aprīlis pasludināts par putnu mēnesi. Visa mēneša garumā bibliotēkā būs vērojamas dažādas aktivitātes, kas ļaus tuvāk iepazīt Latvijas putnu pasauli.

Kalna ielā 18 apskatāma Bauskas Centrālās bibliotēkas izstāde  "Gada putni Latvijā", kuru aplūkojot būs iespējams iepazīties ar gada putniem Latvijā no 2012.–2021. gadam.

Lielformāta plakātos apkopota informācija par putnu izskatu, uzvedību, barošanās paradumiem, kā arī ligzdošanas vietām. Izstādē var iepazīties ar pļavu tilbīti, zivju dzenīti, kākauli. Ja vēlies uzzināt, kādi ir gada putni Latvijā, tad nāc aplūko Bauskas Centrālās bibliotēkas izstādi.

tl_files/images/BCB2021/20210331_134041.jpg

31.03.2021 15:21 (komentāri: 0)