Gada bibliotekārs Zemgalē 2020

2020. gada 19. augustā Latvijas Bibliotekāru biedrības Zemgales nodaļa reģionālā semināra laikā pasniedza balvu "Gada bibliotekārs Zemgalē 2020".

Gada bibliotekāra balvai tika aicināti pieteikt kolēģus no Zemgales bibliotēkām. Balvas pretendentu apzināšana un balvas pasniegšana tika vērsta uz bibliotēku pozitīvu publicitāti – pašvaldības, valsts un starptautiskajā mērogā, kā arī izciliem sasniegumiem bibliotekārās apkalpošanas jomā. Šogad ar atzinības balvu tika novērtēts bibliotēkas darbinieks, kurš bibliotēku nozarē strādā, vēlams, līdz desmit gadiem un kura pēdējo piecu gadu darbā vērojama dinamika, aizrautība, kvalitāte un jaunas idejas.

Balvai tika pieteikti četri kandidāti:

• Sandra Kazimiraite-Eglīte, Aiztrautnieku bibliotēkas vadītāja (Dobeles novads);
  • Sandra Kravale, Svētes pagasta bibliotēkas vadītāja (Jelgavas novads);
  • Jānis Balodis, Bauskas Centrālās bibliotēkas datorsistēmu un datortīklu administrators (Bauskas novads);
  • Jānis Arājs, Ozolnieku novada Centrālās bibliotēkas bibliotekārs (Ozolnieku novads).
Titulu "Gada bibliotekārs Zemgalē 2020" saņēma Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieks Jānis Balodis. Jānis balvai tika pieteikts, lai gan amata nosaukumā nav rakstīts "bibliotekārs", taču... bez viņa nenotiek neviens bibliotēkas pasākums, kolektīva aktivitāte vai ikdienas darbs – VIŅŠ ir visur!!! Viņu raksturo dinamika, aizrautība, kvalitāte un jaunas idejas! Ar ieinteresētību un aizrautību iesaistās visās bibliotēkas aktivitātēs, ģenerējot jaunas idejas un kvalitatīvu to izpildījumu.

Savā kolektīvā Bauskas Centrālā bibliotēka ir uzņēmusi izcilu IT jomas speciālistu, profesionāli, kurš ir ne tikai zinošs, protošs un varošs, bet arī atsaucīgs un saprotošs.

Bauskas Centrālās bibliotēkas kolektīvam milzīgs prieks par Jāni! Mēs lepojamies!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2020/Gada_bibliotekars_2020/Gada_bibliotekars_2020_03.JPG
No kreisās: Sandra Kazimiraite-Eglīte, Sandra Kravale, Jānis Balodis, Jānis Arājs

20.08.2020 15:14 (komentāri: 0)