Fotokonkurss

Vainagu veidi ir tieši tik daudz, cik to nēsātāji, tāpēc Bauskas Centrālā bibliotēka organizē fotokonkursu "Ziedu vainagu noslēpums". Aicinām iemūžināt ziedu vainagu maģisko spēku, fotogrāfijā attēlojot tikai ziedu vainagu vai vainagu ar tā nēsātāju.

Konkursa mērķis:

• Iesaistīt Latvijas iedzīvotājus, veikt kvalitatīvu fotogrāfiju atlasi, lai izveidotu foto izstādi "Ziedu vainagu noslēpums".
  • Sekmēt pozitīvu Bauskas Centrālās bibliotēkas tēla veidošanu un atpazīstamību, publicējot konkursa labākās fotogrāfijas interneta vidē – Bibliotēkas tīmekļa vietnē un sociālajos tīklos.

Konkursā var piedalīties jebkurš interesents, neatkarīgi no fotografēšanas iemaņām un pieredzes, iesniedzot pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši konkursa nolikuma prasībām.

Fotokonkursa "Ziedu vainagu noslēpums" NOLIKUMS pieejams šeit!

Pieteikums pieejams šeit!

tl_files/images/teksta_doki/2020/Programmas_afisas/Fotokonkurss_Ziedu_vainagu_noslepums.JPG

01.06.2020 14:23 (komentāri: 0)