Fotokonkurss „Eglīte zvaigžņu mirdzumā”

Ziemassvētki ir kopā būšanas svētki. Mums tie saistās ar eglītes, piparkūku un mandarīnu smaržu, mirdzošām brīnumsvecītēm,  Ziemassvētku dziesmām un priekpilnu mājas dekorēšanu kopā ar ģimeni.

Viena no iecienītākajām Ziemassvētku tradīcijām daudziem no mums noteikti ir eglītes rotāšana. Tā mājās ienes īpašo Ziemassvētku noskaņu un smaržu. Sākoties svētku nedēļai, Bauskas Centrālā bibliotēka izsludina svētku ekspress fotokonkursu „Eglīte zvaigžņu mirdzumā”,  tāpēc konkursa uzdevums ir fotogrāfijā iemūžināt savu krāšņo svētku eglīti!

• No 2021. gada 20. decembrim līdz 2021. gada 26. decembrim aizpildi elektronisko pieteikumu un pievieno fotogrāfiju šeit!
  • Iesūtītās fotogrāfijas publicēsim 2021. gada 27. decembrī Bauskas Centrālā bibliotēkas Facebook lapā, kur notiks balsošana par tām līdz 28. decenbrim plkst. 23.59.
  • Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti 2021. gada 29. decembrī Bibliotēkas tīmekļa vietnē (www.bauskasbiblioteka.lv) un Bauskas Centrālās bibliotēkas sociālā tīkla Facebook lapā

Konkursa 5 labākie fotogrāfiju autori tiks apbalvoti ar Bibliotēkas dāvātām balvām.

Neskaidrību gadījumā raksti uz santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv

Piedalies konkursā, aizpildi elektronisko pieteikumu un pievieno savas fotogrāfijas līdz 2021. gada 26. decembrim!

Fotokonkursa "Eglīte Zvaigšņu mirdzumā" NOLIKUMS pieejams šeit!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu: santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv.

tl_files/images/BCB2021/Fotokonkurss_Eglite_zvaigznu_mirdzuma_01.jpg

17.12.2021 15:31 (komentāri: 0)