Fotokonkurss "Notver savu Ziemassvētku sajūtu!"

Pavisam nemanot klāt piezadzies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad visapkārt virmo mandarīnu un piparkūku smarža, cilvēki steidz darināt svētku dekorus un meklēt radošas idejas dāvanu saiņošanai. Taču katram noteikti ir sava īpašā "recepte" tam, kā notvert Ziemassvētku sajūtu.

Iedvesmojoties no šīs svētku sajūtas, Bauskas Centrālā bibliotēka izsludina fotokonkursu "Notver savu Ziemassvētku sajūtu!"

Ir iespējams iemūžināt un attēlot visdažādākās lietas un sajūtas, tāpēc ikviens tiek aicināts caur fotoobjektīvu atspoguļot jebko, kas cilvēkos raisa Ziemassvētku prieku un noskaņu. Parādiet savu svētku sajūtu īpašā skatījumā!

Konkursa mērķis:

• Pavadot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, noskaidrot, kas cilvēkos rada Ziemassvētku sajūtu.

• Iesaistot Latvijas iedzīvotājus, veikt kvalitatīvu fotogrāfiju atlasi, lai izveidotu fotoizstādi "Notver savu Ziemassvētku sajūtu!".

• Sekmēt pozitīvu bibliotēkas tēla veidošanu un atpazīstamību, publicējot konkursa labākās fotogrāfijas interneta vidē – bibliotēkas tīmekļa vietnē un sociālajos tīklos.

Konkursā var piedalīties jebkurš interesents, neatkarīgi no fotografēšanas iemaņām un pieredzes, iesniedzot pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši konkursa nolikuma prasībām.

Konkursa labāko fotogrāfiju autorus noteiks balsojums sociālajā tīklā Facebook.com

Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana:

Piedalies konkursā, aizpildi pieteikumu un sūti savas fotogrāfijas līdz 2020. gada

31. decembrim uz e-pastu santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv!

Konkursa atbalstītāji:

Fotokonkursa "Notver savu Ziemassvētku sajūtu!" NOLIKUMS pieejams šeit!

Pieteikums pieejams šeit!

tl_files/images/teksta_doki/2020/Programmas_afisas/Fotokonkurss_09.12.2020._01.jpg

09.12.2020 12:44 (komentāri: 0)