Ziedu vainagu noslēpums

Bauskas Centrālās bibliotēkas rīkotais fotokonkurss „Ziedu vainagu noslēpums” ir noslēdzies.  Paldies atsaucīgajiem dalībniekiem par iesūtītajām fotogrāfijām! Bauskas novada bibliotēku darbinieki nobalsoja par sev tīkamākajām fotogrāfijām, kā rezultātā tika izvēlētas 11 fotogrāfijas, par kurām tika atdotas visvairāk balsis:

• Anete Ance Buka / Dārgs bij mans vainadziņš...
  • Ineta Kanna / Es bagāta mātes meita
  • Aldis Šlosbergs / Skatiens
  • Raitis Ābelnieks / Logs uz debesīm
  • Jānis Ozoliņš / Spēks un pārticība ozollapu vainagā
  • Agnija Biļeviča / Treijdeviņas jāņu zāles manā ziedu vainagā
  • Guntis Liepkalns / Mēs bijām trīs māsiņas
  • Klēra Kuļikauska / Rožu vainadziņš
  • Sarmīte Šlikaite / Mistērija vainagā
  • Līga Irmane / Saulgrieži starp Līgām
  • Jānis Baļčūns / Katram savu vainadziņu

Labāko fotogrāfiju autori ir aicināti piedalīties foto izstādes "Ziedu vainagu noslēpums" atklāšanā 9. jūlijā plkst. 12.00 Bauskas Centrālajā bibliotēkā.

Ja fotogrāfiju autoriem nav iespējams ierasties uz izstādes atklāšanu, tad balvas aicinām saņemt Bauskas Centrālajā bibliotēkā, iepriekš sazinoties ar Kristīni, zvanot 63960580

Fotogrāfijas tiks publicētas Bauskas Centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē un facebook lapā pēc izstādes atklāšanas.

06.07.2020 15:06 (komentāri: 0)