Fotoizstādes atklāšana

Bauskas Centrālajā bibliotēkā 9. jūlijā atklāta fotoizstāde, kur apskatāmas fotogrāfijas ko iesūtījuši fotokonkura "Ziedu vainagu noslēpums" dalībnieki. Izstādē apskatāmas 11 fotogrāfijas ar ziedu vainagu motīvuVainagu veidi ir tieši tik daudz, cik to nēsātāji, tāpēc aicinājām iemūžināt ziedu vainagu maģisko spēku, fotogrāfijās attēlojot tikai ziedu vainagu vai vainagu ar tā nēsātāju.

Katrā fotogrāfijā ir kaut kas maģisks un īpašs, katrai fotogrāfijai ir savs stāsts un redzējums, kas izstaro maigumu un patīkamu sajūtu pieplūdumu.

Paldies atsaucīgajiem dalībniekiem par iesūtītajām fotogrāfijām. Mēs sakām lielu paldies ikvienam, kurš piedalījās un padalījās ar savu ziedu vainagu stāstu.

Izstāde apskatāma Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Laipni aicināti!

Visas iesūtītās fotogrāfijas apskatāmas šeithttps://www.bauskasbiblioteka.lv/fotogalerija-103/items/fotoizstade-ziedu-vainagu-noslepums.html

Fotizstāde būs apskatāma Bauskas novada pagastu bibliotēkās.

09.07.2020 17:01 (komentāri: 0)