Fantāzijas stāsti kopā ar Inesi Valteri

2023. gada 8. maijā Vecsaules pamatskolā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Literatūras un fantāzijas virpuļos" ietvaros notika aizraujošs pasākums, kurš sniedza iespēju sastapt stāstnieci un grāmatu autoru Inesi Valteri. Pasākums realizēts sadarbībā ar Vecsaules pagasta Vecsaules bibliotēku.

 

Pasākuma dalībnieki ar nepacietību gaidīja Ineses Valteres ierašanos, lai uzzinātu vairāk par viņas radītajām pasaku grāmatām un iedvesmotu sevi ar aizraujošiem stāstiem. Gaisotne bija piesātināta ar kreativitāti, kas patīkami plūda visapkārt.

 

Inese Valtere bija kā gaismas stars, kas nesa sev līdzi pasaku valsti. Viņa ikvienam klātesošajam atklāja grāmatu tapšanas noslēpumus, dalījās ar savu radošo procesu un iedvesmojošajiem stāstu motīviem, kas nāk gan no ikdienas dzīves, gan izdomu pasaules.

 

Pasākuma laikā bērniem bija iespēja izpaust savu radošumu, radot fantāzijas stāstus kopā ar autori. Fantāzijas lidojums ļāva ikvienam justies kā daļai no stāstu pasaules.

 

Pasākums bija ne tikai aizraujošs, bet arī izglītojošs, jo tas veicināja lasītprasmes attīstību, radošo domāšanu un fantāzijas izpausmi. Bērniem bija brīnišķīga iespēja satikt un iedvesmoties no talantīgas stāstnieces, kas ir radījusi aizraujošus un pasakainus stāstus.

 

Paldies Inesei Valterei par literatūras bagātināšanu, radot stāstus, kas iedvesmo un veicina iztēli.

 

Tikšanās ar stāstnieci bija vērtīga un neaizmirstama pieredze, kas atvēra bērniem durvis uz literatūras brīnumaino pasauli un rosināja viņus radīt savas stāstu valstis.

 

Fotogrāfijas aplūkojamas šeit!

17.05.2023 11:30 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru