Esi patriots - iepazīsti Bausku!

Ir zināmi aktivitātes "Viens vai kopā, ar kājām vai velo - esi patriots, iepazīsti Bauskas vecpilsētu!" uzvarētāji 4. maijs bija pēdējā diena, kad varēja iesūtīt 25 Bauskas vecpilsētā atrodamo objektu fotogrāfijas.
Kopā Bauskas Centrālās bibliotēkas aktivitātē piedalījās 27 dalībnieki, no kuriem 24 iesūtījuši visu objektu fotogrāfijas un piedalījās balvu izlozē.
Trīs laimīgie uzvarētāji noteikti, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes rīku.

Aktivitātes uzvarētāji:
  • Aiva Kramina;
  • Tatjana Ņikoņenko;
  • Kristīne Ģeidāne!
Aktivitātes īpašā uzdevuma "Atraktīvākais foto" uzvarētāju noteica Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieku balsojums, kurā uzvarēja - Haralds Kapelis!

Apsveicam visus balvu ieguvējus!
Balvas iespējams saņemt Bauskas Centrālajā bibliotēkā, pirms tam zvanot uz 26805164.

Paldies visiem aktivitātes dalībniekiem par aktīvo dalību un lieliskajām fotogrāfijām!

Drīzumā tiks izsludināta aktivitāte "Viens vai kopā, ar kājām vai velo - esi patriots, iepazīsti Bauskas vecpilsētu! 2" - šoreiz aptverot Bauskas vecpilsētas otru pusi!
Seko līdzi informācijai!

05.05.2021 17:43 (komentāri: 0)