Elektronisks dzejas krājums "Mēs savai pilsētai"

2019. gada 11. septembrī Saules dārzā norisinājās Bauskas jubilejai veltītais Dzejas dienu pasākums, kurā bērni ietērpa Bausku dzejā 410. jubilejā!

Dzejas radīšanā piedalījās Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas 2. vidusskolas, Īslīces pamatskolas, Vecsaules pamatskolas, Zālītes speciālās internātpamatskolas audzēkņi un pedagogi, Bauskas Bērnu bibliotēkas mazie lasītāji, kā arī Bauskas novada dzejnieces Valija Reinicāne un Ruta Dābola, baušķeniece Aija Čepule.

Bibliotēka ir unikāla dārgumu glabātuve, jo tās bagātības nav slēgtas aiz deviņām atslēgām. Mēs savā bagātībā dalāmies. Pēc tam, kad pārdesmit dzejoļi izskanēja Dzejas dienās un vēl lielāks daudzums iegūla bibliotēkas rokās, tie tika apkopoti un gadu bija pieejami lasītavā drukātā veidā.

Laiks dārgumu spozmei atmirdzēt tālāk. 2021. gadā Dzejas dienās Bauskas Centrālā bibliotēka izdod elektronisko dzejas krājumu "Mēs savai pilsētai", kurā apkopoti visi 2019. gada Dzejas dienās radītie dzejoļi.

Paldies visiem, kas veltīja dzejas rindas savai pilsētai Bauskai!

Vārdu pie vārda krājam, paldies katram skolotājam!

Bauskas vārds skanēt skan, paldies katram skolēnam!

Elektronisko dzejas krājumu "Mēs savai pilsētai" aplūko ŠEIT!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2021/Dzejas_gramata_01.jpg

11.09.2021 12:01 (komentāri: 0)