Pasākumu fotogrāfijas

Ka berniba 04.JPG
03.01.2019
Varonu laiks 01.JPG
14.11.2018

Aptauja

pasakumi18
Kas ir Jūsu galvenais informācijas avots par bibliotēkas rīkotajiem pasākumiem?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Agne, Agnese, Agnija

Novadnieki jubilāri

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 70

"Dzīvo vesels!" atvēršanas svētki

   12. janvārī plkst. 14.00 Bauskas Kultūras centra Lielajā zālē notiks profesora Anatolija Danilāna grāmatas “Dzīvo vesels!” atvēršanas svētki. Grāmata “Dzīvo vesels!” uzskatāma par daktera Danilāna ''zelta graudu'' krātuvi jeb vērtīgu padomu izlasi, kas zināmā mērā apkopo profesora pēdējo divdesmit gadu laikā sniegtās atziņas tādos populāros izdevumos kā “Ievas Veselība”, “Ievas Stāsti”, “Veselība”, “36,6°C”,  u. c.

   Pasākuma apmeklētāji iepazīs profesora viedokli jautājumos par pretsāpju zālēm, aknām tauciņos, cilvēku baktēriju valstī, zelta vidusceļu pie ledusskapja, par to, vai viegli būt kārnam, par un pret uztura bagātinātājiem un vēl daudzos citos aktuālos jautājumos, ikvienam būs iespēja šajā grāmatā sameklēt sev ko noderīgu .

   Grāmatas “Dzīvo vesels. Profesora Danilāna ceļa zīmes” atvēršanā piedalīsies arī rakstnieks Pēteris Strubergs, kura grāmata «Anatolijs Danilāns - dakteris ar atvērtu sirdi». ... par profesoru Danilānu iznāca 2016. gadā un guva lielu lasītāju interesi.

   Aicinām ikvienu, kuram rūp sava veselība un piesaista profesora Danilāna dzīvesgudrā un dinamiskā personība pievienoties mums šīs noderīgās un saistošās grāmatas atvēršanas svētkos!

 

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Pasakumi/Afisa_Danilans.PNG

03.01.2018 15:18 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv