Dzejas dienu akcija

Lai dzeja skan tur, kur cilvēki tiekas dienas ritējumā! No 2011. gada dzejas dienu akcija "Sirds uz perona" notiek dažādu pilsētu, ciemu, valstu un kontinentu dzelzceļa stacijās, autobusa pieturās, ostās un kultūrvietu pieturpunktos. Šogad arī Bauskas autoostā skanēs dzeja! Ja Tev ir kaut 10 minūtes brīva laika, tad 9. septembrī no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.00 brīvā gaisotnē un silti saģērbušies tiksimies tur!

 

Dzejas akcijas galvaspilsēta ir Tukums, kas jau divpadsmito reizi septembrī aicina ieklausīties, būt un sev vēlamā apjomā tvert dzejas skanējumu. Šogad akcijā "Sirds uz perona" piedalīsies vismaz 30 vietās Latvijā un 14 valstīs pasaulē. Akciju straumēs tīmekļvietnē facebook.com, lapās "Sirds uz perona" un "Dzejas dienas". Tiešraidē aptuveni 2 minūtes būs redzama arī Bauska (laiks vēl tiks precizēts). Tiešraidē būs redzami un dzirdami dzejas lasījumi no Amerikas līdz Jāpānai, no Skotijas līdz Latvijai, no Grobiņas līdz Bauskai, kā arī muzicēs Jelgavas Mūzikas vidusskolas koklētāji un ansamblis "Zelta stīdziņas".

 

Šī gada dzejas akcijas tēma ir miers - miers pasaulē un miers sevī. Visās dzejas lasījumu vietās ir tapusi balta, no papīra locīta dūja. Tas ir simbols šī gada miera dzejai.

 

9. septembrī, esot Bauskas autoostā vai tai garām ejot, vari būt dzejas akcijas dalībnieks un, ja vēlies, arī dzejas lasītājs. Paņemsim līdzi dzejas krājumu arī priekš tevis! Kopā izskanējuši vārdi ir spēka vārdi.

 

05.09.2022 09:06 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru