Drošāka interneta diena Bauskas Centrālajā bibliotēkā

Jau 21. gadu pēc kārtas 2024.gada 6. februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena, kuras sauklis – "Drošāks internets sākas ar tevi!"

Internets ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Dažādas paroles, ko ikdienā izmantojam, ir kā mājas atslēgas - jo gudrāk un drošāk tās izmantosim, jo drošāka būs mūsu privātā informācija!

Bauskas Centrālā bibliotēka aicina savus apmeklētājus 6. februārī piedalīties izziņas galda spēlē "Gudra rīcībā – drošāks rezultāts!" Šī spēle, ko izstrādājuši www.drossinternets.lv speciālisti, mudina mācīties un atkārtot zināšanas par drošu paroļu veidošanu un izmantošanu, kā arī aicina ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā.

Tiekamies bibliotēkā!

tl_files/images/BCB 2023/AFISA_atzimesim_DID2024.pdf.jpg

30.01.2024 15:00 (komentāri: 0)