Grāmatu rezervēšana tiešsaistē
Vai izmantojat grāmatu rezervēšanas iespēju tiešsaistē? (kopkataloga lietotājvārdu un paroli iespējams iegūt abonementā)

Raivis, Raivo, Maksis

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Ēriks Hānbergs - 87

Vecumnieku novada jubilāri

Viesturs Sutra - 90

Digitālā bibliotēka Onleihe

Digitālā bibliotēka Onleihe bez maksas piedāvā vairāk nekā 23 000 medijus vācu valodā - aktuālas Vācijas dienas avīzes un žurnālus, materiālus vācu valodas apguvei, grāmatas pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, nozaru literatūru un rokasgrāmatas, filmas, mūziku un klausāmgrāmatas. Daudzpusīgs piedāvājums katrai gaumei.

Onleihe sistēma ir Gētes institūta bibliotēkas digitāls bezmaksas pakalpojums. Šis serviss Jums sniedz iespēju lietošanā uz ierobežotu laiku saņemt digitālus medijus, tos vienkārši lejupielādējot Onleihe sistēmā.

Pēc reģistrēšanās Onleihe sistēmā un tās aktivizēšanas digitālā bibliotēka ar tiešsaistes lietotnes (Android un iOS) palīdzību ir izmantojama datorā, klēpjdatorā vai viedierīcē kur un kad vien jūs to vēlaties.

KURŠ VAR LIETOT ONLEIHE SISTĒMU?

digitālo bibliotēku var izmantot visi, kam ir noteikta dzīvesvieta ārpus Vācijas. Piereģistrēšanās Onleihe sistēmā iespējama tiešsaistē. Lai lietotu sistēmu, nav jābūt bibliotēkas klientam.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2020/Onleihe Werbung.jpg

30.04.2020 09:11 (komentāri: 0)