Dāvana Latvijai un mūsu novadam

Jau tradicionāli norit sadarbība Bauskas novada latviešu valodas skolotājiem ar Bauskas Centrālo bibliotēku, organizējot skolēnu radošo d arbu konkursus. Kā velte Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienai šogad Bauskas novada 6.-12. klašu skolēni tika aicināti rakstīt dzīvesstāstus „Mūsdienu varonis”.

 

Jāpriecājas par skolēnu prasmi veidot saturā bagātu stāstu, kurā atklājas gan skolēnu pārdomas par to, kas ir mūsdienu varonis, gan dziļa cieņa, mīlestība pret sava stāsta varoni un sirsnīga pateicība. Lielākā daļa ir rakstījuši par savām māmiņām, vecmāmiņām, vecvecmāmiņām, arī tētiem, vectētiņiem, skolotājiem, treneriem, dažādu profesiju cilvēkiem.

 

Konkursa noslēgums tika plānots “Baltā galdauta svētkos”. Diemžēl arī šie svētki tiek atcelti, bet visi dzīvesstāstu autori tika apbalvoti.

 

Konkursā piedalījās Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas 2. vidusskolas, Bauskas pilsētas pamatskolas, Vecsaules pamatskolas, Codes pamatskolasskolēni.

 

Pateicība latviešu valodas skolotājām Ievai Mašalei, Sandrai Auzānei, Inārai Graudiņai, Sanitai Anspokai, Dainai Burcevai, Rutai Dābolai, Kristīnei Hutornajai, Sarmai Kukutei, Ingai Eglītei par atsaucību un prasmi radīt skolēnos interesi par savas dzimtas un novada ļaudīm.

 

 

Vija Cerusa,

Konkursa „Dzīvesstāsts” žurijas komisijas priekšsēdētāja

 

21.05.2020 15:53 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv