Ceļojums grāmatu valstībā

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) 2022. gada 2. kultūras projektu konkursā atbalstīts Bauskas Centrālās bibliotēkas iesniegtais projekta pieteikums “Ceļojums grāmatu valstībā”. Literatūras nozarē tas guvis finansiālu atbalstu 1280 EUR apmērā.

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt viņu lasītprasmi un interesi par iespiesto literatūru, kā arī paaugstināt Bauskas novada bibliotēku lomu sabiedrībā kā lokālās kultūrvides stiprinātājas.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizētas astoņas tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem septiņās Bauskas novada bibliotēkās. Bauskas Bērnu bibliotēkas lietotāji tiksies ar dzejnieci Inesi Zanderi un autori Kristīni Jacino, Ozolaines bibliotēku apciemos grāmatu ilustratore Agija Staka, Gailīšu bibliotēku – dzejnieks Māris Rungulis, Ceraukstes bibliotēku – rakstniece Līga Rozentāle, Codes bibliotēku – rakstniece Ieva Melgalve, savukārt Ādžūnu bibliotēkas lietotāji iepazīs rakstnieci Ievu Samausku un Vecsaules bibliotēkas lietotāji – rakstnieci Vitu Štelmaheri.

Projekta norises laiks – no 2022. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. oktobrim.

Projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu kontos. Sekojiet līdzi informācijai.

tl_files/images/BCB2022/VKKF/Bauskas_CB_VKKF_projekts.png

29.06.2022 16:03 (komentāri: 0)