Ceļojums grāmatu valstībā – tikšanās ar Līgu Rozentāli

2022. gada 20. oktobrī plkst. 11.00 Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēkā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Ceļojums grāmatu valstībā" ietvaros Līga Rozentāle tiksies ar bērniem un jauniešiem, lai iepazīstinātu ar sevi, savu daiļradi un vienu no grāmatu varoņiem pelēnu Žū-žū.

Līga Rozentāle ir rakstniece, vairāku bērnu grāmatu autore. Apbrīnojama ir viņas spēja paskatīties uz pasauli no bērnu skatu punkta. Ierosmi rakstīt L. Rozentāle gūst, vērojot savu un māsas bērnu darbus un nedarbus. Rakstniece atzīst, ka ģimenes ikdiena iedvesmo, ģimene ir viņas iedvesmotāji un ideju ģeneratori..

Sarakstījusi trīs grāmatas: "Dāvana Latvijai" (2019), "Žū-žu. Miega pelēns" (2019) un "Vislabākā vasara" (2021).

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas un redzesloku par latviešu oriģinālliteratūru, veicināt viņu lasītprasmi un interesi par iespiesto literatūru.

Projekta īstenošanas gaitā tiks organizēta vēl viena tikšanās ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu autoriem – Vecsaules bibliotēkas lietotāji tiksies ar rakstnieci Māru Jakubovsku.

Konkrēts projekta pasākumu norišu laiks būs pieejams bibliotēkas un pašvaldības tīmekļa vietnēs, sociālo tīklu kontos un pašvaldības informatīvajā izdevumā "Bauskas Novada Vēstnesis". Sekojiet līdzi informācijai.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Pasākuma norise var tikt fotografēta un/vai filmēta. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Bauskas Centrālās bibliotēkas publicitātei.

tl_files/images/BCB2022/VKKF/VKKF_Rozentale.jpg

14.10.2022 14:19 (komentāri: 0)