Pasākumu fotogrāfijas

Vila diena 2018 01.JPG
24.05.2018

Aptauja

pakalpojumi_10
Vai izmantojat grāmatu rezervēšanas iespēju tiešsaistē? (kopkataloga lietotājvārdu un paroli iespējams iegūt abonementā)
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Novadnieki jubilāri

Brīvprātīgo darbs Latvijas Bibliotēku festivālā 2018

   Tiek izsludināta brīvprātīgo pieteikšanās Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 norises atbalstam!

   Latvijas Bibliotēku festivāls ir divu dienu svētki visiem Latvijas bibliotekāriem, un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) to organizē nu jau trešo gadu. Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 pirmajā dienā - 17. aprīlī - notiks Latvijas bibliotekāru 19. konference, savukārt, festivāla otrajā dienā - 18. aprīlī - Bibliotēku ideju tirgus.

   Lai nodrošinātu veiksmīgu festivāla norisi, LBB meklē brīvprātīgos, kas var uzrakstīt kopsavilkumu par kādu no festivāla daļām, tulkot, fotogrāfēt, uzņemt video, palīdzēt pie dalībnieku reģistrācijas un profesionālās pilnveides apliecinājumu izdales, sinhronās tulkošanas austiņu izsniegšanas, kopsapulces, Gada balvas pasniegšanas, diskotēkas un ideju tirgus organizēšanas darbiem.

   Ierasts, ka brīvprātīgo darbu veic studenti, un, protams, šis aicinājums galvenokārt ir adresēts bibliotēku nozares studentiem, taču iedrošinām pieteikties arī citus nozares pārstāvjus.

Ja esat gatavi palīdzēt Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 norisei kā brīvprātīgais, droši piesakieties!

Plašāka informācija un pieteikuma veidne pieejama šeit!

05.04.2018 14:37 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv