Brīvprātīgo darbs Latvijas Bibliotēku festivālā 2018

Tiek izsludināta brīvprātīgo pieteikšanās Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 norises atbalstam!

Latvijas Bibliotēku festivāls ir divu dienu svētki visiem Latvijas bibliotekāriem, un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) to organizē nu jau trešo gadu. Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 pirmajā dienā - 17. aprīlī - notiks Latvijas bibliotekāru 19. konference, savukārt, festivāla otrajā dienā - 18. aprīlī - Bibliotēku ideju tirgus.

Lai nodrošinātu veiksmīgu festivāla norisi, LBB meklē brīvprātīgos, kas var uzrakstīt kopsavilkumu par kādu no festivāla daļām, tulkot, fotogrāfēt, uzņemt video, palīdzēt pie dalībnieku reģistrācijas un profesionālās pilnveides apliecinājumu izdales, sinhronās tulkošanas austiņu izsniegšanas, kopsapulces, Gada balvas pasniegšanas, diskotēkas un ideju tirgus organizēšanas darbiem.

Ierasts, ka brīvprātīgo darbu veic studenti, un, protams, šis aicinājums galvenokārt ir adresēts bibliotēku nozares studentiem, taču iedrošinām pieteikties arī citus nozares pārstāvjus.

Ja esat gatavi palīdzēt Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 norisei kā brīvprātīgais, droši piesakieties!

Plašāka informācija un pieteikuma veidne pieejama šeit!

05.04.2018 14:37 (komentāri: 0)