Atsākam lietotāju apkalpošanu klātienē

No 13. maija Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas Bērnu bibliotēka atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē, līdz 18.maijam darbu klātienē atsāk arī visas pagastu bibliotēkas.

Bibliotēku apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, ievērota divu metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, lietotas sejas maskas, ierobežota pakalpojumu sniegšana un uzturēšanās laiks bibliotēkā.

Ar Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumiem ārkārtējās situācijas laikā variet iepazīties šeit.

Ar LR KM rīkojumu Nr.2.5-1-64 ”Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu bibliotēkās” var iepazīties šeit.

Aicinām lasītājus:

• Grāmatas un žurnālus  pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai telefonu 63960580;
  • Datorus var izmantot tikai iepriekš pierakstoties, zvanot uz 63960579;
  • Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

tl_files/images/BBB/No 13.maijs.jpg

15.05.2020 15:20 (komentāri: 0)