Ātrlasīšanas čempionāts

Šogad jau vienpadsmito gadu no 24. līdz 31. oktobrim visā pasaulē tiks atzīmēta UNESCO medijpratības un informācijpratības nedēļa, kuras gaitā tiek izcelti tādi jautājumi kā lasītprasme, pieeja kvalitatīvai informācijai un cīņa pret dezinformāciju. Šogad medijpratības un informācijpratības nedēļa veltīta uzticības un solidaritātes jautājumiem un tam, kā tie saista kopā cilvēkus, medijus, digitālās platformas, publisko un privāto, kā arī nevalstisko sektoru. Iedvesmojoties no šī gada tēmas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centrs (LNB BAC) un nozares portāls Biblioteka.lv aicina bibliotēkas visā Latvijā iesaistīties medijpratības un informācijpratības nedēļas norisē, rīkojot aktivitātes savās kopienās un informēt Bibliotēku attīstības centru par tām. Saņemtā informācija tiks izmantota, lai nozares portālā Biblioteka.lv taptu apkopojošs raksts par to, kā medijpratības un informācijpratības nedēļa aizvadīta Latvijas bibliotēkās.

Vairāk informācijas rakstā:

Aicinām jūs no 24. līdz 27. oktobrim iesaistīties Bauskas Centrālās bibliotēkas organizētajā medijpratības nedēļas aktivitātē „Ātrlasīšanas čempionātā” aicinot lasīt uz laiku. Uzvarētāji 28. oktobrī tiks noteikti katrā kategorijā: trīs aktīvākās bibliotēkas, pirmskolas vecuma grupā, 1. – 2.klase, 3. – 4.klase, 5. – 7.klase, 8. – 9.klase, pieaugušie.

Esi aktīvs, iesaisties!

tl_files/images/BCB2022/Atrlasisanas cempionats .jpg

21.10.2022 16:34 (komentāri: 0)