Apbalvojumi Bauskas Centrālās bibliotēkas darbiniekiem

30. augustā novada domes sēdē deputāti lēma par pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu Bauskas Centrālās bibliotēkas darbiniekiem.

Godaraksts par ilggadēju pašaizliedzīgu un izcilu darbu reģiona bibliotēku attīstībā un iedzīvotāju informatīvajā apkalpošanā piešķirts bibliotekārei Irēnai Vadapālai.

Par ilggadēju izcilu darbu godaraksts piešķirts arī bibliotekārei Astrai Dailai Jaudzemai.

Par ieguldījumu darbā un reģiona bibliotēku attīstībā atzinības raksti piešķirti Aelitai Biķerniecei un Elitai Dūmiņai. Šāds atzinības raksts piešķirts arī Mežotnes pagasta Strēlnieku bibliotēkas bibliotekārei Sandrai Cīrulei.

Atzinības raksts piešķirts Bauskas Centrālās bibliotēkas tehniskajam darbiniekam Ziedonim Dēliņam.

Bibliotekāru svinīgā godināšana notiks 28. septembrī Bauskas novada Grāmatu svētkos.

31.08.2018 10:07 (komentāri: 0)