Aizvadīta tikšanās ar dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci

Baltā 4. decembra dienā, kad koku zari noliekušies no sniega pārpilnības, jautra tērzēšana pieskandināja  Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēku. Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Bauskas Centrālās bibliotēkas projekta "Literatūras un fantāzijas virpuļos" ietvaros bibliotēkā norisinājās tikšanās ar jauno, savas paaudzes jaudīgāko dramaturģi, grāmatu autori Rasu Bugavičuti-Pēci.

Talantīgā dramaturģe, rakstniece dalījās savā pieredzē, kā tapušas viņas grāmatas, dzejoļi un pasakas radio lasījumiem. Rakstniece mudināja jauniešus izkopt savu dzimto valodu un to lietot, kā arī mācīties, saskatīt visur iespējas, nepalaist tās garām un uzdrīkstēties darīt to, kas patīk!

Daudziem dramaturģes un rakstnieces vārds iemirdzējās citā gaismā, kad Dziesmusvētku koncertā izskanēja trīs dziesmas ar Rasas vārdiem, kā arī tas, ka viņa bija autore Noslēguma koncerta scenārijam.

Vēl Rasu Bugavičuti-Pēci mēs zinām kā autori apmēram 40 lugām un dramatizējumiem, scenāriju autori vairākām filmām, seriāliem, daudziem koncertiem un lieluzvedumiem. Viņa ir autore trīs grāmatām un  ieguvusi vairākus prestižus apbalvojumus.

Organizējot šādu pasākumu, bibliotēka palīdz veidot jauno paaudzi ar plašāku skatu un izpratni par literatūras un teātra mākslas pasaules bagātību. Pasākuma apmeklētāji bija emocionāli uzlādēti ar malku prieka un degsmes!

Paldies rakstniecei, Griķu pamatskolas jauniešiem un citiem interesentiem par saturīgi kopā pavadīto laiku!

19.12.2023 13:17 (komentāri: 0)