Aizdedz sveci un lasi kopā ar Ziemeļvalstīm

Ziemeļvalstu literatūras nedēļa piepilda Ziemeļvalstu un Baltijas valstu skolas un bibliotēkas ar lasīšanu, izstādēm, debatēm un kultūras piedzīvojumiem. Lai gan atrodamies dažādās vietās, mēs visi piedalāmies vienā pasākumā. Šīgada temats ir Daba Ziemeļvalstīs.


Laipni lūgti Ziemeļvalstu literatūras nedēļā 2022.

 

Ziemeļvalstu literatūras nedēļa notiks no 14. – 20. novembrim. Lielajā skaļās lasīšanas dienā 14. novembrī lieli un mazi pulcēsies skolās un bibliotēkās visās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, lai klausītos vienus un tos pašus tekstus. Lasīšanas stunda Rītausma bērniem un jauniešiem sākas pulksten 9.00 no rīta. Krēslas stunda pieaugušajiem sākas vakarā pulksten 19.00. Protams, laiku var pielāgot pēc vajadzības.

 

  • Lasīšanas stunda bērniem un jauniešiem notiek rītausmā. Bērniem izvēlētā grāmata “Ja tu satiec lāci” ir radusies sadarbībā starp Somijas zviedrietēm Mālinu Kiveli un Lindu Bundestamu un dāni Martinu Glasu Serupu.
  • Krēslas stunda ir lasīšanas stunda pieaugušajiem. Tā notiek novembrī pēc tumsas iestāšanās. Šīgada grāmata ir zviedru autora Patrika Svensona darbs “Zuša evaņģēlijs”.

 
Bauskas Centrālajā bibliotēkā uz Krēslas stundas lasījumu aicinām 14. novembrī plkst. 17:00. 
 
  • Aizvilksim aizkarus, pieklusināsim apgaismojumu, aizdedzināsim sveces un radīsim valdzinošu noskaņu lasīšanas brīdim. Šīgada grāmata ir zviedru autora Patrika Svensona darbs “Zuša evaņģēlijs”.

 

  • Pēc lasījuma tiksimies ar Strūbergu ģimenes daiļdārza saimniekiem Juri un Inesi no Beibežiem. Smelsimies idejas no Latvijas izcilākā daiļdārza un paraugdārza īpašniekiem.

 

tl_files/images/BCB2022/14. novembri plks. 1700 (2).jpg

 

tl_files/images/BCB2022/kreslas.JPG

07.11.2022 16:47 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru