Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

Grāmatu rezervēšana tiešsaistē
Vai izmantojat grāmatu rezervēšanas iespēju tiešsaistē? (kopkataloga lietotājvārdu un paroli iespējams iegūt abonementā)
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Vilhelms, Vilis

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Iecavas novada jubilāri

Arnolds Apse - 106

Vecumnieku novada jubilāri

Augusts Milts - 92

Aicinām iedzīvotājus iesaistīties novadpētniecības materiālu apkopošanā

Bauskas Centrālā bibliotēka (CB) 2020. gada 20. aprīlī izsludinājusi profesionālo novadpētniecības konkursu/skati "Kultūras dzīve ___________(apdzīvota vieta) 1945.-1990.", kurā piedalās visi Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada publisko bibliotēku darbinieki.

 

Konkursa uzdevums ir izveidot saturiski un vizuāli vienotu novadpētniecības materiālu par kultūras dzīvi vietējā pagastā/ciemā laika periodā no 1945. gada līdz 1990. gadam, apkopojot dažādus informācijas resursus - rakstus periodikā, atmiņu stāstus, fotogrāfijas, audio/video liecības u.c.

 

Materiālu konkursam bibliotekāri sagatavo no 2020. gada 20. aprīļa līdz 1. augustam.

 

Bauskas CB aicina atsaukties tos iedzīvotājus, kam ir materiāli par šī laika kultūras nozares kolektīviem un vēlas iesaistīties novadpētniecības materiāla tapšanā.

 

Kā iesaistīties?

Ja esat bijis kāda kultūras nozares kolektīva dalībnieks/vadītājs un vēlaties dalīties ar fotogrāfijām, stāstiem, audio/video ierakstiem, lai ar atmiņu palīdzību izveidotu unikālu novadpētniecības materiālu savā bibliotēkā, sazinieties ar sev tuvāko bibliotēku un informējiet bibliotekāru par vēlmi palīdzēt novadpētniecības konkursā.

Bauskas reģiona bibliotēku kontaktinformācija pieejama šeit!

30.04.2020 09:10 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv