Virtuālais zeķīšu gājiens

Vecumnieku un Misas tautas nami aicina bibliotēkas piedalīties virtuālajā zeķīšu gājienā Meteņdienu svinību ietvaros Vecumniekos. Nu jau otro gadu tradicionālā Meteņdienas gājiena vietā norisināsies virtuālais.

 

Pagājušajā gadā kopīgi veidojām “CIMDIŅU GĀJIENU” ar kura palīdzību veiksmīgi nokļuvām Meteņu kalnā pie Vecumnieku Jaunā ezera. Šogad cimdiņu vietā tās ir zeķītes, kuram mūs tik pat veiksmīgi aizvedīs līdz Meteņkalnam atklājot savu rakstaino burvību, jo kā tautā runā – nav nekā svarīgāka par siltām kājām. 

 

Kā jau mēs zinam neatņemama Meteņu sastāvdaļa ir otrādāk izgriezts apģērbs, kurš sevī ietver arī zeķes. Lai atklātu mūsu tautas rakstaino burvību un to vērtību, kura tiek ieadīta katrā zeķītē caur latvju rakstu zīmēm mēs aicinām iesūtīt savu zeķīšu bildes piedaloties virtuālajā “ZEĶĪŠU GĀJIENĀ”, kur viena no zekītēm ir otrādāk vērsta atklājot tās slēpto burvību.

 

Katram iesūtītajam zeķu pārītim klāt jāpieraksta arī to izmērs CM sasummējot abas zeķes kopā, lai mēs varētu pēcāk tos saskaitīt un zināt, cik tālu  uz priekšu esam tikuši, jo no Vecumnieku centra līdz Meteņkalnam ir apmēram 1 KM, taču vidējais zeķu pāra garums pieaugušam cilvēkam ir apmēram 75CM, kas nozīmē to, ka kopā mums ir nepieciešami 1334 zeķīšu pāri.

 

Iesūtīt var neierobežotu skaitu zeķu pāru foto līdz 11.02.2022 uz vecumniekutn@vecumnieki.lv

 

Pēc katra iesūtītā foto šis ieraksts tiks atjaunināts un papildināts ar Jūsu iesūtītajiem zeķu pāriem. 

14.01.2022 10:57 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru