Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Drosma, Drosmis, Elīna

Vebinārs "Dari digitāli"

Vebinārs "Dari digitāli" - ekskluzīvs tikai bibliotekāriem. Skaties un pievienojies digitālo aģentu saimei!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas īstenotās aktivitātes “Sabiedrības IKT iespēju izmantošanas veicināšanas pasākumi” (turpmāk – IKT prasmju pasākumi) ietvaros aicinām piedalīties vebinārā “Dari digitāli” - bibliotekāru mācību programmas ievadlekcijā, kur Jums būs iespēja pirmajiem uzzināt, kas ir “digitālais aģents”, kādas būs bibliotekāru iespējas par tādiem kļūt un kāda būs digitālo aģentu loma sabiedrības digitālo prasmju pilnveidē.

Vebinārā aicināti piedalīties bibliotekāri, kuri plāno iesaistīties digitālo aģentu mācībās.

Vebinārs notiks ceturtdien, 29. martā, plkst.13:00 tiešsaistē latvija.lv Youtube kontā: https://www.youtube.com/watch?v=9fCcchhSvsM

Vebinārā dalībniekiem būs ekskluzīva iespēja:

• ielūkoties IKT prasmju pasākumu ietvaros plānotajās komunikācijas un mācību aktivitātēs;
  • iepazīties ar digitālo aģentu privilēģijām un lomu IKT prasmju pasākumos;
  • uzzināt kādas ir personas apliecības (eID kartes) un tajā esošā e-paraksta izmantošanas priekšrocības.

Dalībnieki: bibliotekāri un bibliotēku vadītāji

Laiks: 2018. gada 29. marts plkst. 13:00 – 14:00

Norises vieta: latvija.lv Youtube kontā: https://www.youtube.com/watch?v=9fCcchhSvsM

Nepieciešamais aprīkojums dalībai vebinārā: dators ar interneta pieslēgumu, austiņas vai skandas

Vebināra moderators: Viesturs Deksnis, SIA “Communications& Strategies”

Darba valoda: latviešu

Vebināra organizatori priecāsies saņemt un atbildēt uz Jūsu jautājumiem tiešraides laikā, kurus varēs uzdot komentāros Youtube platformā!

Lūgums līdz trešdienas, 28. marta, plkst.17:00 informēt, vai plānojat "pieslēgties" vebināram, sūtot dalībnieku vārdu/uzvārdu/e-pasta adresi uz AijaG@bda.lv!

28.03.2018 12:53 (komentāri: 0)