Tiešsaistes saruna ar apgādu "Jānis Roze"

   13. novembrī plkst. 13:00 Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klases Tiešsaistes studijā notiks tiešsaistes saruna ar apgādu "Jānis Roze". Sarunas laikā izdevniecības izpilddirektore, Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja Renāte Punka pastāstīs par apgāda izveidi, īstenotajiem projektiem, grāmatu jaunumiem, kā arī par citām aktualitātēm, kas interesē grāmatu lasītājus.

   Tiešsaistes saruna tiks translēta Kultūras informācijas sistēmu centra Facebook profilā.

   Saruna norit Kultūras informācijas sitēmu centra īstenotā izglītojoši informatīvā cikla "Aktuālās norises latviešu literatūrā un grāmatniecībā" ietvaros. Sarunas tiešraidē aicināti piedalīties Latvijas pašvaldību publisko un skolu bibliotēku darbinieki un lasītāji, kā arī ikviens interesents. Tiešraides laikā būs iespēja rakstiski uzdot jautājumus, uz kuriem sarunas laikā tiks sniegtas atbildes.

   Tiem, kuri nevarēs piedalīties tiešraidē, tiks piedāvāts noskatīties sarunas ierakstu, kas būs pieejams ikvienam interesentam Kultūras informācijas sitēmu centra Facebook un Youtube profilos un mājas lapā www.kis.gov.lv

08.11.2018 12:34 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv