Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

Mājas lapa
Kā Jūs vērtējat bibliotēkas mājas lapu?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Ritvars, Oskars, Anvars

Novadnieki jubilāri

Tiek izziņots LBB kongress

Ceturtdien, 2020. gada 23. aprīlī, plkst.­ 10.00–12.00 tiešsaistes platformā "Zoom" notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) kongress. Drošības apsvērumu dēļ, kas saistīti ar Latvijas Republikas Ministru kabineta izsludināto ārkārtas stāvokli valstī, 2020. gada 15. un 16. aprīlī plānotais Latvijas Bibliotēku festivāls ir atcelts, savukārt LBB kongresa norise notiks attālināti, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas.

 

Darba kārtībā:

  1. Valdes priekšsēdētājas ziņojums.
  2. Biedrības 2019. gada pārskata apstiprināšana.
  3. Balsojums par Latvijas Bibliotekāru biedrības statūtu izmaiņām.
  4. Balsojums par Latvijas Bibliotekāru biedrības reģionālo nodaļu un sekciju logo.
  5. Balsojums par atjaunināto Latvijas bibliotekāru ētikas kodeksu.
  6. Jaunās valdes un revīzijas komisijas vēlēšanas.
  7. Priekšlasījums "Latvijas Bibliotekāru biedrības darbības atjaunošanas trīsdesmitgade".
  8. Vēlēšanu rezultātu paziņošana un apstiprināšana.

 

Ja nevarat piedalīties Latvijas Bibliotekāru biedrības kongresā, lūdzam par to iepriekš paziņot pa tālr. 26115747, 26675366 vai e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com.

 

Saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likuma 34. panta otro daļu biedrs var piedalīties biedru sapulcē arī ar pārstāvja starpniecību. Pilnvara piedalīties un balsot biedru sapulcē izdodama rakstveidā.

 

Ikviens biedrs ir aicināts iesniegt arī citus jautājumus kongresa darba kārtībai. Pieteikumi iesniedzami līdz 9. aprīlim uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com.

 

Tiešsaistes kongress LBB vēsturē ir pirmreizēja iniciatīva, kas sniegs mums visiem unikālu, līdz šim nepiedzīvotu pieredzi un stiprinās gan LBB spēju iet līdzi laikam un izmantot moderno tehnoloģiju iespējas, gan dos iespēju LBB biedriem izmēģināt iemaņas tiešsaistes platformas izmantošanā.

 

Pirmo reizi, lai piedalītos LBB kongresā, nav jādodas uz Rīgu! Kongresam ikviens varēs pieslēgties no sava datora vai viedierīces – planšetes vai viedtālruņa – sev tīkamā vietā.


Jūsu ērtībai tiks izveidota pamācība, kuru varēsiet izmantot gan lai pieslēgtos kongresam, gan lai korekti veiktu balsošanu. Tiešsaistes kongresa laikā tiks nodrošināta arī moderatoru pieejamība, kuriem Jūs varēsiet piezvanīt, ja radīsies neskaidrības vai problēmas ar pieslēgšanos un darbu tiešsaistes platformā. Pieslēgšanās kongresam notiks no konkrētas internetsaites, kuru saņemsiet uz tiešsaistes reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi.

 

Lūdzam aizpildīt tiešsaistes reģistrācijas formu līdz 17. aprīlim.

Dalība kongresā – bez maksas.

Ikviena biedra dalība kongresā ir svarīga! LBB veidojam mēs visi kopā!

 

Ziņu sagatavoja:
LBB valde

24.03.2020 14:53 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv