Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Rakstniecības un mūzikas muzeja viesizstādes

Ceļā uz atjaunoto mājvietu Rakstniecības un mūzikas muzejs (RMM) tuvojas pārmijām - domāšanas telpai, kur krustoties ideju pavedieniem, mijiedarbojoties mākslu disciplīnām, aptvert neapgūtas teritorijas un ierastiem priekšstatiem pāraugt jaunā, dažkārt pārsteidzošā kvalitātē. Rīgā un reģionos iezīmēs kultūras pārejas, atklājot mantojumu jaunā gaismā izstādē LATVIJAS KINO "ZUDUŠAIS ZELTA LAIKMETS" un izstādē TRĪS LATVIJAS ZVAIGNZES PASAULES MŪZIKAS ZVAIGZNĀJĀ. Tāpat RMM piedāvā piecas jau iepriekš izstrādātas tematiskas ceļojošās izstādes.

RMM mērķis, veidojot ceļojošās izstādes, ir sniegt pēc iespējas plašai un daudzveidīgai auditorijai iespēju iepazīties ar muzeja krājumā esošajām Latvijas rakstniecības un mūzikas bagātībām. Muzejs aicina Jūs izvērtēt iespēju uzņemt savās telpās kādu no RMM ceļojošajām izstādēm, kuras piemērotas izstādīšanai ārpus muzeju telpām!
   Iepazīstieties ar muzeja piedāvājumu un līdz 2018. gada 16. februārim sazināsieties ar muzeju par izstāžu eksponēšanas iespējām Jūsu telpās.

Vairāk informācijas un par RMM izstāžu piedāvājumu skatiet šeit!

09.02.2018 12:48 (komentāri: 0)