Profesionālais novadpētniecības konkurss/skate Bauskas reģiona bibliotekāriem

Bibliotēku nedēļas ietvaros, Bauskas Centrālā bibliotēka izsludina profesionālo novadpētniecības konkursu/skati Bauskas reģiona publiskajām bibliotēkām "Kultūras dzīve __________(apdzīvota vieta) 1945. – 1990.", kurā aicināti piedalīties visi Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada publisko bibliotēku darbinieki.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi ir sekmēt reģiona pašvaldību publisko bibliotēku novadpētniecības darba attīstību, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, dokumentēšanu un popularizēšanu, kā arī pievērst bibliotekārus sava pagasta vai ciema kultūras dzīves pētniecībai laika periodā no 1945. gada līdz 1990. gadam.

Dalībnieku uzdevums ir izveidot saturiski un vizuāli vienotu novadpētniecības materiālu par kultūras dzīvi vietējā pagastā/ciemā laika periodā no 1945. gada līdz 1990. gadam, apkopojot dažādus informācijas resursus - rakstus periodikā, atmiņu stāstus, fotogrāfijas, audio/video liecības u.c.

Materiālu konkursam bibliotekāri sagatavo no 2020. gada 20. aprīļa līdz 1. augustam.

tl_files/images/teksta_doki/2020/Nolikumi/Nolikums_01.jpg

tl_files/images/teksta_doki/2020/Nolikumi/Nolikums_02.jpg

Konkursa nolikums pieejams šeit!

20.04.2020 15:50 (komentāri: 0)