Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Metodiskais materiāls "Ceļojums medijpratībā..."

Pieejams metodiskais materiāls "Ceļojums medijpratībā. Idejas nodarbībām ar bērniem bibliotēkās". Tas veidots kā metodiskais materiāls bibliotekāriem, skolotājiem un ikvienam, kas vēlas pilnveidot bērnu kritisko domāšanu, satura izvērtēšanu, kā arī atstāstīšanas un jautāšanas prasmes. Materiāls ir nozīmīgs palīgs bibliotekāriem, kurā atspoguļotas praktiskas idejas medijpratības veicināšanai dažāda vecuma bērniem.

Izdevuma elektroniskā versija brīvi pieejama un lejupielādējama šeit:

SKOLU UN PUBLISKĀS BIBLIOTĒKAS AICINĀTAS PIETEIKTIES IZDEVUMA SAŅEMŠANAI DRUKĀTĀ FORMĀTĀ.

Par saņemšanu lūgums sazināties ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centru, 67716040

15.12.2017 15:11 (komentāri: 0)