11.09.2019

Biznesu ideju konkurss
Vai piedalīsieties biznesa ideju konkursā "Radi videi draudzīgu iepakojumu pats"?

Alģis, Oļģerts, Orests

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Teodors Grothuss - 235

Mācību pieredzes seminārs

Bauskas Centrālās bibliotēkas, Kultūras informācijas sistēmu centra un VSIA "Latvijas Vēstnesis" organizēts informatīvs izbraukuma seminārs “LATVIJAS VĒSTNESIS” - VALSTS, PILSONISKĀS UN TIESISKĀS INFORMĀCIJAS PLATFORMA.

Kultūras informācijas sistēmu centrs ir uzsācis sadarbību ar VSIA "Latvijas Vēstnesis" un tās mērķis ir popularizēt valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu www.vestnesis.lvwww.likumi.lvwww.lvportals.lvwww.juristavards.lv resursus.
   "Latvijas Vēstnesis" ir Latvijas Republikas oficiālais izdevējs, kas veic valsts funkciju – nodrošina oficiālo publikāciju un sistematizē tiesību aktus.

Pieteikties iespējams šeit!

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Seminars-04.09_BIBLIOTEKARIEM-page-001.jpg

20.08.2019 12:10 (komentāri: 0)