Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Literatūras ceļvedis

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti sagatavojuši "Literatūras ceļveža" otro numuru. Šajā numurā bibliotēkas speciālisti aicina pievērst uzmanību augstvērtīgai un kvalitatīvai tulkotai literatūrai – franču, zviedru, igauņu, slovēņu, krievu un baltkrievu autoru spilgtiem pēdējā laika izdevumiem.

Satura veidošanā iesaistījušies vairāki Latvijas Nacionālās bibliotēkas nozaru informācijas eksperti; otrajā numurā tiem pievienojušies arī K. Ubāna Mākslas lasītavas speciālisti, tādējādi īstenojot arvien plašāku aptverto tēmu daudzveidību.

Izdevuma sagatavotāji priecāsies par Jūsu atsauksmēm un ieteikumiem satura pilnveidē, jo tikai tā izdevums var tapt par bibliotekāru vidē gaidītu un praktiskajā darbā noderīgu izdevumu!

Izdevums pieejams šeit!

13.03.2018 13:38 (komentāri: 0)