Literatūras ceļvedis

Novembris, kā zināms, allaž bijis viens no gada pretrunīgākajiem mēnešiem, kurā gaiša svētku pacilātība mijas ar drūmām, pelēcīgām noskaņām, tumšiem vakariem, saules deficītu. Šoreiz to visu vēl paspilgtināja mums visiem tik ļoti apnikusī un ieilgusī mājdarbes situācija. Un tomēr – jebkuros apstākļos ir rodama arī gaišā puse. Šobrīd tā ir ne vien ziemas iestāšanās, bet arī visu gaidītā pakāpeniskā atgriešanās nedaudz vieglākā pēclokdauna ikdienā, kas nozīmē ja ne pastāvīgu, tad tomēr reālu atkalredzēšanos ar kolēģiem, draugiem, lasītājiem. Turklāt Latvijas publisko bibliotēku darbiniekiem tas ir arī būtiskas krājumu papildināšanas laiks, kad ar LNB darbinieku starpniecību publiskās bibliotēkas turpina saņemt KM finansētā Grāmatu iepirkuma programmas publiskajām bibliotēkām izdevumus - kopā vairāk nekā 30 tūkstošus pēdējos gados izdotu grāmatu eksemplāru.

Izdevuma "Literatūras ceļvedis" novembra numura saturā - gan nozaru izdevumi, gan daiļliteratūra, pārsvarā - latviešu autoru oriģinālizdevumi.

Izdevums pieejams šeit!

Informāciju sagatavoja:

Anda Saldovere

projektu koordinatore

Bibliotēku attīstības centrs

Latvijas Nacionālā bibliotēka

e-pasts: anda.saldovere@lnb.lv

30.11.2021 14:52 (komentāri: 0)