Gunārs, Gunis, Vladimirs

Novadnieku vārdadienas

Literatūras ceļvedis

Jau atkal "Literatūras ceļveža" numurs savus lasītājus sasniedz mums visiem nebūt ne vieglajā attālinātā darba periodā. Tomēr jebkurā situācijā, kā zināms, rodami arī ieguvumi – mūsu nozarē tā varētu būt iespēja nedaudz vairāk kā citkārt pievērsties individuālo darbu plānošanai, prioritāšu pārkārtošanai, darbu secības sakārtošanai. Citu pašizglītojošu darbību vidū iesakām sekot jaunizdotu grāmatu sarakstiem, to satura pārskatīšanai.

Tā kā grāmatas mūsu valstī joprojām pieder pie pirmās nepieciešamības precēm, laikā, kad nav iespēju iekļūt bibliotēkās, reālas jaunās grāmatas varam aplūkot vien grāmatveikalu plauktos. Varbūt ir īstais brīdis sevi iepriecināt, kādu no noskatītajām arī iegādājoties? Veikt izvēli palīdzēs arī daudzveidīgi, attālināti pieejami tīmekļa informācijas resursi, viens no tiem – LNB speciālistu sagatavotais "Literatūras ceļvedis".

Lai lasīšana mums visiem palīdz nezaudēt dzīvesprieku!

Izdevums pieejams šeit!

Informāciju sagatavoja:

Anda Saldovere

projektu koordinatore

Bibliotēku attīstības centrs

Latvijas Nacionālā bibliotēka

e-pasts: anda.saldovere@lnb.lv

29.10.2021 11:13 (komentāri: 0)