Literatūras ceļvedis

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti sagatavojuši "Literatūras ceļveža" ceturto numuru. Lielākā daļa ieteikto grāmatu šoreiz - dažādu nāciju pārstāvošu autoru pērles, kā arī Latvijas literāro balvu ieguvēji.

Nozīmīga sadaļa šajā ceļvedī LNB Mākslas un mūzikas centra ekspertu ieteikumiem - sekojot viņu norādēm, mākslas un mūzikas gardēžiem būs iespēja iepazīt spilgtus mūsu valsts sasniegumus un norises mākslas un mūzikas jomā dažādos laikposmos.

Izdevuma sagatavotāji priecāsies par Jūsu atsauksmēm un ieteikumiem satura pilnveidē, jo tikai tā izdevums var tapt par bibliotekāru vidē gaidītu un praktiskajā darbā noderīgu izdevumu!

Izdevums pieejams šeit!

Lai pilnveidotu Literatūras ceļveža saturu, Bibliotēku attīstības centrs izveidojis aptauju ar mērķi noskaidrot, kādu atbalstu bibliotekāru profesionālajā pilnveidē un bibliotēku krājuma komplektēšanā sniedz izdevumus un kā to uzlabot. Tāpēc aicinām publisko bibliotēku darbiniekus iesaistīties aptaujas aizpildīšanā. Atbildes var iesniegt līdz 25. maijam.

Anketa pieejama šeit!

22.05.2018 13:49 (komentāri: 0)