Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Drosma, Drosmis, Elīna

Literatūras ceļvedis

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti sagatavojuši "Literatūras ceļveža" trešo numuru. Lielākā daļa ieteikto grāmatu šoreiz - latviešu oriģinālliteratūra, tomēr ir iespēja tuvāk iepazīt arī, piemēram, mūzu ziemeļu kaimiņus, iedziļinoties Igaunijas vēstures tematikā.

Nozīmīga sadaļa šajā ceļvedī LNB Mākslas un mūzikas centra ekspertu ieteikumiem - sekojot viņu norādēm, mākslas un mūzikas gardēžiem būs iespēja iepazīt spilgtus mūsu valsts sasniegumus un norises mākslas un mūzikas jomā dažādos laikposmos.

Izdevuma sagatavotāji priecāsies par Jūsu atsauksmēm un ieteikumiem satura pilnveidē, jo tikai tā izdevums var tapt par bibliotekāru vidē gaidītu un praktiskajā darbā noderīgu izdevumu!

Izdevums pieejams šeit!

23.04.2018 22:51 (komentāri: 0)