LBB Zemgales reģiona bibliotekāru pavasara seminārs "IEELPOT…"

2022. gada 20. aprīlī Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Zemgales nodaļa un Dobeles novada Centrālā bibliotēka ar Dobeles novada pašvaldības atbalstu organizē Zemgales reģiona bibliotekāru semināru "IEELPOT…", kas norisināsies Livonijas ordeņa mūra pilī, kura ir senākā celtne Dobelē un valsts nozīmes kultūras piemineklis. Šī vieta nesen piedzīvojusi pārbūvi – pārbūvēta Dobeles Livonijas ordeņa pils kapela, kā arī pils laukuma teritorija. Pārbūvētā kapelas ēka ir nodota ekspluatācijā 2020. gadā, un kļuvusi par daudzfunkcionālu, kultūras, amatniecības un tūrisma attīstības centru ar nosaukumu "Dobeles Pils" (Brīvības iela 2C, Dobele, LV-3701).

Seminārā pēc ilgāka laika klātienē piedalīsies 60 bibliotekāri no Dobeles, Bauskas un Jelgavas novadiem. Semināra mērķis: papildināt bibliotekāru zināšanas par dažādām darba metodēm un rīkiem bibliotēkā, iepazīstināt ar Dobeles novada kultūras mantojumu, diskusiju un sarunu veidā pilnveidot savu pieredzi bibliotekārā darba jomā.

tl_files/images/notikumi/2022/pavasara_seminars_Zemgale_afisa.jpg

Informāciju sagatavoja:
Lana Augule
Dobeles novada Centrālās bibliotēkas direktore

03.04.2022 09:07 (komentāri: 0)