Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

Mājas lapa
Kā Jūs vērtējat bibliotēkas mājas lapu?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Lija, Olīvija

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Lija Brīdaka

LBB valdes vebziņojums par trīs gados paveikto

2020. gada 16. aprīlī – tiešsaistes platformā "Zoom" notika Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) valdes vebziņojums par trīs gados paveikto. Prezentāciju sniedza gan valdes priekšsēdētāja, gan biedrības reģionālo nodaļu un sekciju vadītāji. Savu kopsavilkumu un vērtējumu deva arī valdes locekļi. Ziņojumu noklausījās turpat 200 attālinātie klausītāji.


Lai gan vīrusa "Covid-19" izraisītās pandēmijas dēļ mūsu šī gada Bibliotēku festivālu nācās atcelt, tie, kas piedalījās vebziņojumā, piekritīs, ka Bibliotēku festivālos allaž valdošā kopības un saliedētības sajūta vakar bija jūtama. To apliecina arī lielais klausītāju skaits, kas tikai par trešo daļu atpalika no Bibliotēku festivāla apmeklējuma statistikas. Protams, mēs tikāmies nevis klātienē, bet caur datoru un viedierīču ekrāniem, taču mums bija liels prieks atkal būt kopā ar jums un dalīties priekā par padarīto.

 

Zīmīgi, ka vebziņojums notika dienā, kas bija plānota kā šī gada Bibliotēku festivāla otrā – Ideju tirgus – diena. Ceram, ka mūsu prezentācija deva jums ne tikai paveikta darba izjūtu, bet arī motivāciju un idejas aktivitātēm jūsu bibliotēkās. Viss, kas tika stāstīts, tika darīts tikai un vienīgu jūsu – Latvijas bibliotekāru – labā! Ikviens biedrs ir aicināts ne tikai izmantot LBB piedāvājumu, bet arī piedalīties LBB darbībā, iesaistoties reģionālo nodaļu un sekciju aktivitātēs, sniedzot informāciju LBB tīmekļvietnei, daloties ar ierakstiem sociālajos tīklos!

 

Vebziņojuma prezentācija (PDF)

 


Informāciju sagatavoja:
LBB valdes priekšsēdētāja
Māra Jēkabsone


17.04.2020 10:22 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv