Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

LBB reģionālais seminārs Jelgavā

9. maijā Jelgavas pilsētas bibliotēkā notika Latvijas Bibliotekāru biedrības reģionālais seminārs "Inovācijas un radošums sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā".

Semināra ietvaros apbalvoja Gada bibliotēku Zemgalē – šoreiz Jelgavas bibliotēka.

Balvai Gada bibliotekārs Zemgalē 2018 starp 6 bibliotekārēm tika nominēta arī Vecsaules bibliotēkas vadītāja Agrita Hatkeviča. Šo balvu šogad saņēma Inta Strazdiņa, Sesavas pagasta bibliotēkas vadītāja.

Vēlāk sekoja Dr.sc. ing. Ilgas Gedrovicas lekcija "Mūsdienu pārtika ilgtspējīgai attīstībai", kurā klātesošie uzzināja jaunas alternatīvas nākotnes pārtikas ražošanā un ņēma aktīvu dalību Līgas Smildziņas vadītajā Meistarklasē "Improvizācijas teātra spēļu pielietojums bibliotekārajā darbā". Šīs iemaņas bibliotēku darbiniekiem palīdzēs inovatīvu tematisku pasākumu veidošanā.

Paldies Jelgavas pilsētas bibliotēkai par semināra organizēšanu!

10.05.2018 12:27 (komentāri: 0)